SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
545 000 €
(2 868 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
190 τ.μ.
Argostoliou, Λεμεσός

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα190 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This exquisite 3-bedroom penthouse offers a spacious open-plan layout, seamlessly connecting the living areas to expansive covered balconies with desi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 344ημέρες
Ενημερώθηκε: 343ημέρες

Τοποθεσίες

Argostoliou, Λεμεσός
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses