SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
150 000 €
(1 948 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
77 τ.μ.
Andrea Katzi, Ξυλοφάγου

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Two Bedroom Apartment For Sale In Xylophagou, Famagusta - Title Deeds (New Build Process)This luxury, modern design complex consists of 2 Apartment bl...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Andrea Katzi, Ξυλοφάγου
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home