SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
195 000 €
(6 094 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
32 τ.μ.
Paphos Gardens, Kato Paphos

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα32 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale is this cozy studio apartment, offering 32 m2 of well-designed living space in a secure gated complex in Kato Paphos. This property is a resa...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Paphos Gardens, Kato Paphos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home