SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
763 500 €
(5 266 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
145 τ.μ.
Agiou Lamprianou, Kato Paphos

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα145 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This highly thought after completed project is perfectly located, just 150 metres from the sea and in easy walking distance to the vibrant café quarte...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Agiou Lamprianou, Kato Paphos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home