SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
275 000 €
(3 313 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
83 τ.μ.
Zenas Canther, Hlorakas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale: a modern, off-plan apartment in the desirable area of Chlorakas. This spacious residence offers 83 m2 of comfortable living space and is tho...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Zenas Canther, Hlorakas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home