SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
640 000 €
(7 442 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
86 τ.μ.
Akropoleos, Hlorakas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale is a modern apartment under construction in the peaceful area of Chloraka. This property offers an internal space of 85.5 m2 and features two...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Akropoleos, Hlorakas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home