SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
695 000 €
(5 346 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
130 τ.μ.
Kymis, Germasogeia

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This new project is located at an elevated location, nestled within beautiful surroundings and panoramic views. This gated building community consists...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Kymis, Germasogeia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home