SUPA24
Κουζίνα; θέα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, πλακάκια
Άλλο
Κουζίνα; πλακάκια, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
598 500 €
(6 045 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
99 τ.μ.
Nikitara, Germasogeia

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The residential complex consists of 12 apartments with a gated area. The complex has a large swimming pool, a sunbed area and underground parking. The...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 340ημέρες
Ενημερώθηκε: 72ημέρες

Τοποθεσίες

Nikitara, Germasogeia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses