SUPA24
Μπαλκόνι; θέα
Μπαλκόνι; θέα, πλακάκια
Κουζίνα; θέα, συσκευές κουζίνας, φυσικό φως
864 000 €
(5 878 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
147 τ.μ.
Nikitara, Germasogeia

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα147 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The residential complex consists of 12 apartments with a gated area. The complex has a large swimming pool, a sunbed area and underground parking. The...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 340ημέρες
Ενημερώθηκε: 72ημέρες

Τοποθεσίες

Nikitara, Germasogeia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses