SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
215 000 €
(2 792 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
77 τ.μ.
Komotinis, Δήμος Λάρνακας

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Under construction with delivery expected in August 2027, this two-bedroom second floor apartment forms part of an exclusive residential project compr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Komotinis, Δήμος Λάρνακας
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home