SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
345 000 €
(2 634 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
131 τ.μ.
Dydimotichou, Δήμος Λάρνακας

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα131 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This luxury, modern design building comprises 8 2 bed / 2 bath apartments complete with Italian kitchens, granite worktops, large verandas and smart T...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 344ημέρες
Ενημερώθηκε: 344ημέρες

Τοποθεσίες

Dydimotichou, Δήμος Λάρνακας
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses