SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
280 000 €
(2 800 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
100 τ.μ.
Δρόμος Αριθμός 11, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Modern, contemporary apartment project. Located in a very convenient and thriving area, within a short distance to the town center. Close to beaches, ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 345ημέρες
Ενημερώθηκε: 275ημέρες

Τοποθεσίες

Δρόμος Αριθμός 11, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses