SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
266 000 €
(2 634 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
101 τ.μ.
Artas, Δερύνεια

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale: Modern off-plan apartment in the heart of Deryneia, offering a comfortable internal space of 101.30 m2. This well-designed home features thr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 18ημέρες

Τοποθεσίες

Artas, Δερύνεια
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home