SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
360 000 €
(3 103 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
116 τ.μ.
Leoforos Evropaikis Enosis, Δήμος Λάρνακας

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Off plan, this modern Three Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace offers a comfortable internal space of 116 square meters. Designed with spac...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Leoforos Evropaikis Enosis, Δήμος Λάρνακας
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home