SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
760 000 €
(8 539 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
89 τ.μ.
Evagora, Agios Tychonos

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΝαί
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Jsme na místě a jsme první české zastoupení na Kypru.
Díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejlepší cenové nabídky investičních i rekreačních nemovitostí...

Μερικώς επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 291ημέρες
Ενημερώθηκε: 290ημέρες

Τοποθεσίες

Evagora, Agios Tychonos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Bc. Stoyan Stoyanov DiS.