SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
419 500 €
(5 448 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
77 τ.μ.
Megaron, Agios Theodoros

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale is a modern apartment currently under construction, offering comfortable living with a spacious internal area of 77 m2. Situated on the top f...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 49ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Megaron, Agios Theodoros
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home