Λίστα προσφορών
12
12
12
795 000 €
(4 368 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
182 τ.μ.
Agios Theodoros
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
182 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
LUXURY 3-BEDROOM APARTMENT IN THE HEART OF PAPHOS – MODERN CITY LIVING WITH EXCEPTIONAL AMENITIES
Discover refined urban living in this spacious 3-b...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Νέα κατασκευή
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
288ημέρες
Ενημερώθηκε:
70ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Agios Theodoros
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.