SUPA24
212 000 €
(2 944 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
72 τ.μ.
Park Maksimir, Zagreb

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja kompletno adaptiran trosoban stan površine 72 m² u prizemlju manje dvoetažne stambene zgrade  Maksimiru. Izvrs...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Φυσικό φωςΞεχωριστή τουαλέταΑσφάλειαΜετά την ανακατασκευήΔίδρομος

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Park Maksimir, Zagreb
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CASA BELLA NEKRETNINE

Marko Zlomislić