SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
220 000 €
(2 785 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
79 τ.μ.
Kožinčev breg, Zagreb

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Prodaje se nekretnina ukupne površine 79 m2, smještena u prizemlju zgrade s ukupno tri etaže, u mirnoj i zelenilom okruženoj četvrti Gornje Vrapče, na...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 46ημέρες
Ενημερώθηκε: 46ημέρες

Τοποθεσίες

Kožinčev breg, Zagreb
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Imperium-immobiliare d.o.o

Veronika Janeš