SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
273 000 €
(3 413 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
80 τ.μ.
Viškovo, Općina Viškovo

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Prodaje se moderan trosoban stan površine cca 80m2 u novogradnji na mirnoj lokaciji u pješačkoj blizini centra Viškova.
Stan se nalazi u manjoj stambe...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΣυσκευές κουζίναςΠάτωμαΤύπος κτιρίουΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντους

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 90ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Viškovo, Općina Viškovo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mololongo Realestate

Marko Vukelić