SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
289 000 €
(3 524 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
82 τ.μ.
Općina Vir

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Novogradnja s vrtom – južna strana otoka Vira – 2 spavaće sobe – 82,58 m²

Sunce, more i mediteranski način života: Ovaj atraktivan stan u prizemlju n...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 53ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Vir
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

OPATIJA NEKRETNINE d.o.o.

Predrag Di Lenardo Zamlić