SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
506 400 €
(4 823 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
105 τ.μ.
Općina Tisno

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

U ponudi je prostrani prizemni stan u modernoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji u Tisnom, smješten u drugom redu od mora. Stan se sastoji od dnevnog ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Tisno
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Bonum nekretnine d.o.o.

Bonum nekretnine