SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
200 260 €
(3 230 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
62 τ.μ.
Općina Tar-Vabriga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

MODERAN DVOSOBAN STAN S 2 PARKIRNA MJESTA – TAR-VABRIGA

Na atraktivnoj lokaciji između Poreča i Novigrada, u mirnom i sve traženijem mjestu Tar-Vabri...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Tar-Vabriga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mololongo Realestate

Zoran Stupar