SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
258 510 €
(5 276 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
49 τ.μ.
Općina Tar-Vabriga

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

POREČ – Sunčan stan na 2. katu | 49,24 m² | Jugozapadna orijentacija | Novogradnja

U jednom od najpoželjnijih dijelova Poreča, svega 800 metara od mo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Tar-Vabriga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mololongo Realestate

Zoran Stupar