SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
421 740 €
(5 407 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
78 τ.μ.
Općina Tar-Vabriga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

POREČ – Moderan stan na 3. katu | 78,10 m² | Daikin podno grijanje | Novogradnja | 800 m od mora

U jednom od najpoželjnijih dijelova Poreča, svega 80...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Tar-Vabriga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mololongo Realestate

Zoran Stupar