SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
264 880 €
(3 532 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
75 τ.μ.
Partizanska, Općina Tar-Vabriga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

NOVOGRADNJA U IZGRADNJI – IDENTIČNA VEĆ IZGRAĐENOJ ZGRADI ISTOG INVESTITORA

Na samo 7 km od Poreča, u mjestu Tar, prodaje se moderan dvosobni stan u ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 178ημέρες
Ενημερώθηκε: 167ημέρες

Τοποθεσίες

Partizanska, Općina Tar-Vabriga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RINA NEKRETNINE

Višnja Broqi