SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
500 000 €
(3 937 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
127 τ.μ.
Općina Punat

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Dvoetažni apartman na atraktivnoj lokaciji udaljen od mora svega 200 m ,površine 137 m2 koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa blagovaonom, dnevnog bo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 415ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Punat
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Real nekretnine

Dejan Šijan