SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
360 000 €
(5 455 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
66 τ.μ.
Općina Promina

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Na prodaju je novogradnja na ekskluzivnoj lokaciji. Zgrada se nalazi na 70-ak metara zračne linije od mora, a do prve plaže tek nešto više od 150 meta...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Promina
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine