SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
738 000 €
(6 150 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
120 τ.μ.
Općina Podstrana

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju Luksuzan stan u novijoj zgradi – trosoban stan 120 m² – Split, Žnjan – 300 m od mora

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Podstrana
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Angelus nekretnine d.o.o.

Venći Čulić Meić