Λίστα προσφορών
15
15
15
300 000 €
(5 882 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
51 τ.μ.
Općina Omišalj
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
51 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Otok Krk, Omišalj, dvosoban stan u prizemlju, novogradnja, okućnica, spremište, prodaja.
Posredujemo u prodaji stana u prizemlju zgrade sa ukupno č...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Κήποι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
448ημέρες
Ενημερώθηκε:
82ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Općina Omišalj
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.