SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
278 600 €
(3 527 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
79 τ.μ.
Općina Okrug

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Stan S1 u prizemlju s vrtom nalazi se u moderno projektiranoj stambenoj zgradi koja obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica sa zajedničkim bazenom, u...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Okrug
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine