SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
188 000 €
(3 481 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
54 τ.μ.
Općina Medulin

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑρχική κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nabízíme Vám na prodej hezký byt v Medulinu, ideální k bydlení nebo turistickému pronájmu, pouze 500m od pláže Mukalba!

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Medulin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

REALMAN REALMAN

Ing. Alice Roedl - Realityumore.com