SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
270 000 €
(3 418 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
79 τ.μ.
Centar, Općina Medulin

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Istrie, Medulin, zařízen přízemní byt! Nabízíme k prodeji přízemní byt o velikosti 78,83 m2 se 2 ložnicemi a 2 koupelny, obývací pokoj a kuchyň, velká...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 142ημέρες
Ενημερώθηκε: 142ημέρες

Τοποθεσίες

Centar, Općina Medulin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić