SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
250 000 €
(2 427 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
103 τ.μ.
Općina Matulji

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

MATULJI – Spacious 103 m² Ground Floor Apartment with 350 m² Garden & Optional Garage!Located in the peaceful residential area of Matulji, this except...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Matulji
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz