SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
270 000 €
(1 800 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
150 τ.μ.
Općina Matulji

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα150 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious 3-Bedroom 150 sq.m. Apartment for Sale in Matulji with Private Garden of 200 sq.m. and Parking - Rare Opportunity!Discover this exceptional r...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Matulji
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz