SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
530 000 €
(4 569 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
116 τ.μ.
Općina Lovran

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Rijetkost Opatija - Lovran moderna novogradnja sa vlastitim vrtom!

Posredujemo u prodaji atraktivnog stana u kvalitetnoj novogradnji smještenoj tek n...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Lovran
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Camelia nekretnine

Ana Pavlin