SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 200 000 €
(5 797 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
207 τ.μ.
Lokva, Općina Lovran

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα207 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Penthouse sa prekrasnim pogledom na more smješten je na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od mora i centra Lovrana.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 354ημέρες
Ενημερώθηκε: 158ημέρες

Τοποθεσίες

Lokva, Općina Lovran
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Sendi Real Estate

Ingrid Jelaska