SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
959 970 €
(5 517 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
174 τ.μ.
Lokva, Općina Lovran

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα174 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Four-room apartment with a closed area of 124.43 m2 located on the ground floor.It consists of a hallway, toilet, 2 bathrooms, living room with kitche...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 446ημέρες
Ενημερώθηκε: 194ημέρες

Τοποθεσίες

Lokva, Općina Lovran
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Mercury Group

MERCURY GROUP