SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
209 000 €
(2 903 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
72 τ.μ.
Soline, Općina Dobrinj

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Otok Krk, uvala Soline, stan 73 m2 na prvom katu, pogled.

Dvosoban stan od 73 m2 nalazi se na prvom katu višestambene zgrade od 6 apartmana. Sastoj...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Soline, Općina Dobrinj
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

VERO KRK j.d.o.o.

Roman Doles