SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
220 000 €
(1 571 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
140 τ.μ.
Čavle, Općina Čavle

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα140 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Čavle,stan u novogradnji, u fazi niski rohbau.Stan se sastoji od tri spavaće sobe,dnevnog boravka s kuhinjom,kupaonice,toaleta,hodnika,spremišta i ter...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 19ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Čavle, Općina Čavle
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mololongo Realestate

Melita Lučić