SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
365 190 €
(4 246 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
86 τ.μ.
Općina Bibinje

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

BIBINJE – NOVOGRADNJA 1.KAT - POGLED NA MORE- 80 m OD MORA

Na odličnoj lokaciji u Bibinjama, svega 80 metara od mora, prodaje se moderan stan na prv...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 64ημέρες
Ενημερώθηκε: 64ημέρες

Τοποθεσίες

Općina Bibinje
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Prestige Invest

Ivana Ančić