SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
529 000 €
(4 521 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
117 τ.μ.
Grad Vodnjan

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα117 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

BARBARIGA – LUKSUZAN STAN NA ZADNJEM KATU S PANORAMSKIM POGLEDOM

U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Barbarige nalazi se rezidencija S6 – najprostr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Vodnjan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mololongo Realestate

Zoran Stupar