SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
600 702 €
(5 316 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
113 τ.μ.
Grad Vodice

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα113 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

VODICE, SRIMA – Penthouse s krovnom terasom i panoramom, 50 m od mora

Kod penthouse nekretnina najveću razliku često ne čini sama kvadratura, već nač...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Vodice
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego