SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
845 095 €
(8 205 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
103 τ.μ.
Grad Umag

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe nalazi se unutar ekskluzivnog luksuznog resorta smještenog na najzapadnijem dijelu hrvatske obale, na spo...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΜοντέρνΦυσικό φωςΘέαΕπιπλωμένοΨηλά ταβάνια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Umag
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir