Λίστα προσφορών
13
13
13
210 000 €
(4 286 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
49 τ.μ.
Put Gradine, Grad Trogir
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
49 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Prodaje se atraktivan 2,5-sobni stan površine 49,38 m2 smješten na drugom katu kuće s ukupno dva kata, na izuzetnoj lokaciji u Trogiru, Mastrinka.
...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Κήποι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Θέα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
100ημέρες
Ενημερώθηκε:
100ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Put Gradine, Grad Trogir
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.