Λίστα προσφορών
7
7
7
180 000 €
(3 913 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
46 τ.μ.
Kralja Tomislava, Grad Trogir
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
46 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Prodaje se stan površine 46,62 m², smješten na trećem katu četverokatnice, na atraktivnoj lokaciji u Trogiru.
Ovaj 1,5-sobni stan (1S+DB) nudi funkci...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Περίστυλος στοά
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Θέα
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
178ημέρες
Ενημερώθηκε:
167ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Kralja Tomislava, Grad Trogir
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.