SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
163 000 €
(3 881 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
42 τ.μ.
Grad Senj

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΜετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nabízíme Vám na prodej kompletně zrekonstruovaný, světlý byt o rozloze 42,71 m2, v prvním patře udržovaného dvoupatrového domu v klidném místě s traje...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Senj
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

REALMAN REALMAN

Ing. Alice Roedl - Realityumore.com