SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
680 000 €
(5 191 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
131 τ.μ.
Grad Rovinj

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα131 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Kaiser Immobilien predstavlja luksuzan stan u Rovinju, smješten u prizemlju moderne zgrade s liftom, svega 200 metara od mora.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rovinj
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Ivana Gašparini