SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
231 000 €
(3 983 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
58 τ.μ.
Grad Rovinj

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Istra, Rovinj, okolica,

Smješten u mirnom okruženju, ovaj stan pruža savršen balans između privatnosti i povezanosti s okolicom. U manjem naselju nad...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΘερμοσίφωναςΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 39ημέρες
Ενημερώθηκε: 39ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rovinj
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Diamond Realestate

Tena Rojnić