SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
365 000 €
(4 867 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
75 τ.μ.
Grad Rijeka

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

RIJEKA, CENTAR – Luksuzan stan na Korzu s pogledom na gradsku uru

U samom srcu Rijeke, nadomak Korza i svih važnih gradskih sadržaja, smjestio se el...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΕπιπλωμένοΦυσικό φωςΨηλά ταβάνια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Grad Rijeka
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dux nekretnine d.o.o.

Nataša Janković